Teisinių žinių viktorina

Lapkričio 11 diena IIIG ir IVG (Veslava Jurgelianec, Rapolas Kučinskas, Jaroslav Jankovski, Daniel Dubicki, Valdemar Baran) klasių mokiniai turėjo garbę atstovauti Vilniaus rajoną teisinių žinių viktorinoje. Konkursas vyko Vilniaus miesto savivaldybėje ir jame dalyvavo 13 komandų iš Vilniaus apskrities.

Kiekviena komanda turėjo atlikti 3 užduotis –  atsakyti į 10 atvirų klausimų, kurie tikrino žinias; bei dvi užduotis susijusios su pantomimą, bei spėliojimais kas po gaubtų.

Po galutinių rezultatų paskelbimo mūsų komanda buvo viena iš tų, kuri gavo daugiausia taškų. Nors nelaimėjome pirmosios vietos, didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mums pavyko įveikti savo konkurentus eliminaciniame etape ir atstovauti Vilniaus rajoną. Džiaugiamės naujais įspūdžiais, galimybe išbandyti savo žinias ir pasiektais rezultatais.

Konkurso dalyviai