Pasowanie na ucznia

W dniu 28 listopada odbyło się w Szkole Sredniej im. Juliusza Słowackiego wielkie Swięto pierwszoklasistów. Wszyscy zostali  przyjęci  w szeregi uczniowskiej braci naszej placówki. Zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor Wiesławę Wojnicz. Dotknięcie wielkim uczniowskim ołówkiem dopełniło tej ważnej i oczekiwanej ceremonii. Zaprezentowana przez maluchów część artystyczna została owacyjnie przyjęta. Spotkanie to dostarczyło niezapomnianych wrażeń i wzruszeń zarówno dzieciom, rodzicom jak i wszystkim gościom.
Osobne podziękowania się należą uczennicy klasy 5 Agnieszce Kowalewskiej  za aktywną pomoc w przygotowaniu święta. To właśnie ona była przewodnikiem  dla naszych małych uczniów po zaczarowanej i tajemniczej Krainie Wiedzy.