Gerumo projektas „Pasidalinkime savo gerumu su kitais vaikais”

Artėja šiltos, baltos, daug naujų įspūdžių atnešančios šventės. Netrukus bus puošiamos eglutės kiekvieno namuose. Visi skubėsime pasveikinti kiekvieną, nuoširdžia dovana arba tiesiog savo šypsena. Norėsime pradžiuginti šeimos narius, draugus, kolegas, pažįstamus savo gražiais palinkėjimais. Mažieji rašys laiškus su atvirukais Kalėdų seneliui. Norėčiau, kad šis laiškas sulauktu dėmesio iš mūsų visų mokyklos vaikų, mokytojų ir kitų mokyklos narių. Kiekvienas gali suteikti džiaugsmą kitiems vaikams, kurie taip pat kaip ir mes laukia dovanų. Dovanos galėtų būti: higienos priemonės (šampūnas, muilas, dantų pasta, dezodorantai ir kita), rašymo priemonės (rašikliai, flomasteriai, pieštukai, sąsiuviniai, piešimo sąsiuviniai ir kita), daiktai žiemai (kepurės, pirštinės, šalikai ir kita). Taip pat vaikai patys gali padaryti atvirutes, jas gražiai papuošti savo kūrybą, bei parašyti šiltus palinkėjimus lietuvių, lenkų kalba. Dovanų lauksime iki gruodžio 15 dienos. Dovanas galėsite atnešti į mokytojų kambarį, kuriame bus dovanoms skirta dėžė. Dėžės pagaminimui ir jos spalvotam papuošimui maloniai sutiko padėti mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai. Taigi laukiame dovanėlių. Kiekvienas tikrai galime įnešti dalelį džiaugsmo į kitų širdį. Tegul ir kiti per Kalėdas jaučiasi laimingi ir pajunta Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventę savo namuose.

Linkiu, kad Jus dalindamiesi savo gerumu pajustumėte artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų džiaugsmą.

Socialinė pedagogė Elena Boban