„Intelektų kovos”

Lapkri2io 27 dieną mūsų mokyklos 11-12 klasių mokiniai dalyvavo ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto organizuojamose „Intelektų kovose”.

Intelektų kovos – renginys Kauno ir Vilniaus 11 – 12 klasių moksleiviams, kurio metu dalyviai yra įtraukiami į intelektualų komandinį žaidimą, skatinantį jaunąją kartą siekti bendro tikslo, rezultato ir įgyti naujų žinių.

Žaidimą sudaro 3 klausimų grupės:

• I  etapas – bendrieji klausimai;
  • II etapas – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojų užduoti klausimai, apjungiantys politikos, finansų ir komunikacijos sritis;
  • III etapas –  ekonomikos ir verslo klausimai.

Mūsų mokyklos mokiniai buvo suskirstyti į komandas ir rungėsi tarpusavyje. Nugalėtojų komandai atiteko klubo Foosin pakvietimai į stalo futbolo žaidimą.

Linkime nugalėtojų komandai susirungti su kitų Vilniaus bei Kauno mokyklų nugalėtojais sausio 30 dieną “Intelektų kovų” finale ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete, Vilniuje.

Dalyviai