Netradicinė chemijos pamoka LITEXPO parodų rūmuose

Lapkričio 6 d. 9-11 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, LITEXPO parodų rūmuose, „Chemija namuose, kada buitinė chemija tampa ne pagalbininku, o priešu?“. Netradicinės pamokos tikslas buvo apžvelgti chemines medžiagas – kokių neigiamų savybių gali turėti kasdien sutinkamos cheminės medžiagos, kuo skiriasi ūmus ir ilgalaikis neigiamas poveikis kiekvieno sveikatai, kodėl ilgalaikį neigiamą poveikį turinčios medžiagos naudojamos kasdienio naudojimo gaminių gamybai ir kaip tokias medžiagas atpažinti.

Mokiniai taip pat sudalyvavo žaidime „Šiukšlių rūšiavimo rebusas“. Teisingiausiai ir greičiausiai šiukšlių krūvelę išrūšiavusi komanda gavo Ecoservice įsteigtus prizus.

Po turiningos pamokos mokiniai kartu su mokytojomis papietavo McDonald, po skanių pietų linksmai nusiteikę ir gavę naudingų žinių grįžo visi  namo.

Chemijos mokytoja

Edita Verkovska