Pilietinė akcja „Konstitucija gyvai”

Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ mūsų mokykloje vyko šių metų spalio 10 -21 d. Jos tikslas – plėtoti mokinių, mokytojų ir vietos bendruomenių partnerystę bei skatinti mokinių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime, formuojant pilietines vertybes ir nuostatas. Pilietinėje akcijoje dalyvavo 1 – 12 klasių mokiniai.

Vyresnių klasių mokiniai R. Kučinskas,  L. Šeimytė, E. Vežbovič, J. Katkovska pradinukams paruošė ir pristatė trumpą pamokėlę apie valstybinę simboliką. 5 -7 klasėse vyko pokalbis apie LR Konstituciją, valstybinę simboliką. 7 kl. mokiniai kūrė plakatus. 11 -12 kl. mokiniai rašė testą iš LR Konstitucijos.

Pilietinę akciją organizavo istorijos mokytojos: Lilija Gajevska ir Vida Borkovska