Rasų kapinių tvarkymas bei edukacinis užsiėmimas

Spalio 21 dieną antros ir trečios klasių mokiniai nuvyko į Vilniaus Rasų kapines, kur sutvarkė mūsų mokyklos globėjo Julijaus Slovackio tėvo kapą. Taip pat mokiniai  turėjo sutvarkyti jiems skirtą teritoriją, kuria niekas nesirūpina, kur reikėjo surinkti nukritusius lapus ir išravėti sausą žolę. Kiekvienais metais vaikai labai noriai dalyvauja šitoje veikloje – jie rūpinasi apleistais kapais, sutvarko ir uždega žvakutes karių kapuose. Šiemet irgi prieš išvažiuodami jie uždegė kelias žvakes, o  dalį žvakių paliko kapinių administracijoje, kad uždegtų per šventes.

Po to mokiniai nuvyko į žaislų muziejų, kur turėjo labai įdomų edukacinį užsiėmimą. Vaikai pamatė įvairiausių žaislų: vieni stebino savo paprastumu ir originalumu, kiti pasirodo buvo sukurti  prieš daug daug metų – net viduramžiais.  Visi buvo labai gerai nusiteikę, kadangi galėjo imti ir žaisti su bet kokiu žaisliuku. Po smagaus užsiėmimo patenkinti grįžome namo.

Pradinių klasių mokytoja Franciška Jankovska