Tolerancijos gėlė

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau vienuoliktus metus inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais prie šios akcijos prisijungiame ir mes.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – TOLERANCIJOS GĖLĖ, kuri  visuomet kelia teigiamas emocijas. Gėlės dovanojamos mylimam žmogui, įteikiamos sveikinant įvairiomis progomis, pagerbiant kieno nors atminimą ar įteikiamos susitaikymo ženklan. Gėlė dovanojama ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt nemėgstame, kuris yra kitoks, bet mes jį toleruojame – priimame tokį, koks jis yra. Gėlė gali būti simbolis, sujungiantis skirtingus žmones.

Tolerancijos gėlės mūsų mokykloje pražydo istorijos, dorinio ugdymo, dailės ir technologijų pamokų metu ir visą savaitę puoš aplinką ir privers susimąstyti visus mokyklos bendruomenės narius. Linkime, kad mūsų širdyse pražystų gražiausios tolerancijos gėlės.