Projektas „Tautų tiltas”

2. Mostiškių pagrindinė mokykla

3. Bezdonių J. Slovackio vidurinė mokykla

• spalio 4 d. mokiniai dalyvavo dailės darbelių konkurse;
  • spalio 17 d. projekto dalyvių susitikimas Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje;
  • spalio 22 d. projekto „Tautų tilto” dalyvių susitikimas vyks mūsų mokykloje.

Susitikimo programa

11:25 – 11:30 – įvadinis žodis: mokyklos direktorė Veslava Voinič;

11:30 – 11:45 – sveikinimo koncertas: choras „Nuta”, šokių studija „Stokrotki”;

11:45 – 12:00 – mokinių iš Lazdynų mokyklos pasirodymas;

12:00 – 12:15 – dailės konkurso nugalėtojų paskelbimas;

12:15 – integracinis susitikimas prie arbatos.

Spalio 4 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo parodoje-konkurse,
kuris vyko Lazdynų vidurinėje mokykloje, projekto „Tautų tiltas“ rėmuose.
Parodoje buvo pristatyti darbai iš Jonavos „Neries“, Mostiškių pagrindinių ir Lazdynų,
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinių mokyklų. Mūsų mokyklos garbę šioje parodoje
ginė šie mokiniai: K. Voinič, K. Moiseinko, M. Fronska, S. Jankovski, E. Šteinaitė.

Spalio 17 d. keli mūsų mokiniai A.Asimovič, V.Jurgeliavec, L Šemytė, R.Kučinskas ir technologijų mokytoja E.Verkovska dalyvavo projekto susitikime Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje. Pradžioje vyko maža ekskursiją po Jonavą. Po to etnokultūrinė vakaronė „Tautų spalvos“ , kurios metų vyko mokyklų pristatymai, susipažinimas su lenkų, rusų ir lietuvių tautų kultūra (patiekalais, dainomis, šokiai).

Spalio 22 d. projekto “Tautų tiltas” dalyvių susitikimas vyko mūsų mokykloje. Į susitikimą atvyko projekto partneriai  iš  Mostiškių pagrindinės  ir Lazdynų vidurinės mokyklų. Susitikimo metų mūsų mokinių choras „Nuta”, šokių studija „Stokrotki” pasveikino atvykusius svečius. Programą tęsė Lazdynų vidurinės mokyklos vaidinimas.  Pabaigoje dalyviams  projekto koordinatoriai įteikė saldžias vaišes.