Velykiniai užsiėmimai gimnazijoje

Pirmasis pavasario mėnuo yra turtingas savo gražiomis šventėmis ir minėjimais. Kovo mėnesį yra minima tarptautinė Moterų diena, 40-ies paukščių diena, Žemės diena, Šv. Patriko, Šv. Kazimiero ir Šv. Juozapo dienos, o ryškiausia ir labiausiai laukta pavasario šventė – Velykos.

Gimnazijoje kovo mėnesį priešmokyklinei grupei, pradinukams ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikams vyko aktyvi veikla su STEAM. Užsiėmimo metu buvo ugdomos pažinimo, kūrybiškumo, kultūrinė, komunikavimo ir emocinė – sveikos gyvensenos kompetencijos.

Veiklų metu Edita Verkovska ir Jolanta Šemienė su II G klasės mokiniais ugdytinius pamokė dviem būdais dažyti margučius bei padarė krepšelius margučiams sudėti.

Džiugu, kad mūsų bendruomenėje auga smalsus ir kūrybingas jaunimas. Tegu bundanti gamta dalinasi gerumu, suteikia pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, į mūsų namus atnešdama ramybę ir viltį.

Biologijos mokytoja Jolanta Šemienė