Scenoje atgyja Džordžo Orvelo „1984-ieji“

Kovo 18 d. IG-IVG klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Inga Kondratovič išvyko į „KABLYS“ koncertų salę pažiūrėti anglų kalba atliekamo spektaklio pagal Džordžo Orvelo kūrinį „1984“.

„1984“ – romanas, kurio temos aktualios ir šiandien. Kūrinys apie „Didžiojo Brolio“ totalitarinę valdžią vis dar sukelia diskusijas ir apmąstymus apie kontrolę, laisvę ir manipuliavimą. Romanas tapo klasikiniu literatūriniu politinės fantastikos pavyzdžiu ir išskleidė tokias sąvokas kaip „Didysis Brolis“, „minčių nusikaltimai“ ir „2 + 2 = 5“. Šios istorijos iškėlimas į teatro sceną – nepaprasta patirtis, kelianti emocijas ir verčianti susimąstyti, ypač jaunus žiūrovus.

Išvyka į teatrą tapo ne tik pramoga, bet ir priemone susimąstyti apie visuomenę, valdžią ir asmens laisvę.

Joana Dacevič, IVG klasės mokinė