Nebijome naujų iššūkių

Šiandien, kovo 18 dieną, vyko rajoninis teisinių žinių konkursas „Aš ir policija“, kurį organizavo Vilniaus apskrities vyriausias policijos komisariatas. Jo tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, populiarinti policijos pareigūno profesiją, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, suteikti mokiniams naujų žinių, kuriant saugią aplinką. Mūsų gimnazijos komanda, t.y. IG kl. mokinės Brigita Čaplinska ir Karolina Borunova bei IIG kl. mokiniai Daniel Aškelovič ir David Liachovič, pirmą kartą dalyvavo šitame konkurse. Dalyviai turėjo atlikti „Kahoot“ užduotis – atsakyti į 50 klausimų iš įvairių teisinių žinių sričių. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai nebijo naujų iššūkių ir drąsiai priima naujoves.

Socialinė pedagogė Ana Maciulevič