Lietuvos valstybės atkūrimo diena – visuotinė istorijos pamoka

Vasario 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko bendra, tradicinė istorijos pamoka – minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Gimnazijos mokiniai, pagal Kultūros paso programą dalyvavo viktorinoje „Vasario 16-oji: prisimink, kartok, išmok“, taip pat respublikiniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Aktyviai atsakinėdami į klausimus, vyresniųjų klasių mokiniai ugdė savo kompetencijas, gilino žinias apie valstybės istoriją. Nuostabią akciją „Myliu tėvynę“ atliko dešimtos klasės mokiniai. Kieme prie gimnazijos pastato Lietuvos vėliavos spalvomis buvo nupiešta širdelė, simbolizuojanti pagarbą ir meilę tėvynei. Jauniausi gimnazijos mokiniai prisijungė paminėti tokią svarbią datą rengiant piešinių konkursą „Aš tavo gimtinė vardu Lietuva“, taip pat dėlionių “Lietuva” dėliojimas bei dalyvaudami viktorinoje „Lietuvos žinovas“.

Ši diena daugeliui iš mūsų buvo patriotizmo ir istorijos pamoka. Kasmet minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną išreiškiame atminimą apie visus, kurių dėka šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje

Istorijos mokytoja Ksenija Osipovič