CHEMIJOS IR BIOLOGIJOS PAMOKOS UTENOS STEAM CENTRE

Vasario 7 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo puikią galybę apsilankyti Utenos STEAM centre.

Utenos STEAM centras įkurtas viename iš garbingą Utenos miesto kilmės istoriją menančiame pastate, Utenos dvare. Čia mokiniai tobulino pažinimo, komunikavimo, skaitmenines bei emocines ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Taip pat gilino savo žinias biologijos, chemijos, technologijų ir matematikos mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais. Mokiniai turėjo galimybę savarankiškai eksperimentuoti, atliko net du laboratorinius darbus: ,,Dirbtinis inkstas’’ ir ,,Kvėpavimas: anglies dvideginio ir deguonies dujų koncentracijų matavimas’’. Laboratoriniai darbai neprailgo, nes pamokos buvo labai įdomios, aiškios bei judrios.

Nuoširdžiai dėkojame Utenos STEAM centro komandai, kuri taip šiltai mus priėmė. Tikrai dar grįšime į Utenos STEAM centrą, nes liko dar daug neatliktų laboratorinių darbų. Namo grįžome pilni įspūdžių ir su dovanomis.

Biologijos mokytoja Jolanta Šemienė