Senelių diena mūsų gimnazijoje

Senelių diena yra viena gražiausių švenčių metuose, nes ji asocijuojasi su pagarba, šiluma, vaikyste ir padėka. Sausio 26 d. mūsų gimnazijoje ta proga vyko šventinis koncertas. Seneliai susirinko labai gausiai, kiekvienas norėjo pamatyti savo anūkus ir jų pasirodymus. Parengiamosios grupės auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai labai gražiai vaidino, linksmai dainavo ir šoko. Iš susijaudinimo ne vienam svečiui akyse pasirodė laimės ašaros. Vyresnių klasių mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo gražias dainas. Koncerto pabaigoje visi mokiniai užtraukė savo seneliams Ilgiausių metų. Kiekvienas senelis gavo nuo anūko puošnius šių metų kalendorius. Po koncerto visi vaišinosi saldumynais, bendravo, dalijosi įspūdžiais. Ši diena yra puiki galimybė pabūti kartu jaukioje aplinkoje, artimiau susipažinti, o anūkams dar kartą padėkoti savo seneliams.

Pradinių klasių mokytoja Ivona Šimak