3D kūrybinės dirbtuvės 5 ir IG klasių mokinimas

Sausio 15 d. mūsų gimnazijos 5 ir IG klasių mokiniai išvyko į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką, kur turėjo edukacinį užsiėmimą. Edukacijos metu moksleiviai susipažino su vis labiau populiarėjančiomis 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijomis, sužinojo, kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši technologija panaudojama ir pritaikoma pramonėje, kultūroje, mene. Buvo diskutuojama, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti savo kasdienybėje, kokius daiktus, reikalingus buityje, galima pagaminti. Praktinėje kūrybinių dirbtuvių dalyje moksleiviai susipažino su pradedantiesiems skirtos 3D modeliavimo programėlės „Tinkercad“ galimybėmis bei išmoko sukurti individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugotą modelio failą perkėlus į 3D spausdintuvą, edukacijos dalyviai turėjo galimybę stebėti 3D spausdinimo procesą, o vėliau ir pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.

3D modeliavimas ne tik piešinį paverčia daiktu, bet ir skatina kūrybiškumą bei erdvinį mąstymą, lavina vaizduotę, dėmesį, mokiniai patobulino savo darbo kompiuteriu įgūdžius, susipažino su „Tinkercad“ programėlės galimybėmis.

5 klasės vadovė Ana Maciulevič