Kalėdos – nuostabus šventinis laikotarpis

Gruodžio 21 d. parengiamosios grupės „Nykštukai“ auklėtiniai paruošė tėvams ir svečiams Kalėdinį vaidinimą. Jo tikslas buvo priartinti vaikams šventinę nuotaiką, padėti jiems atpažinti jausmus ir tinkamai juos reikšti. Vaikai, pasipuošę gražiais kostiumais, giedojo kalėdines giesmes, deklamavo šventinius eilėraščius. Mažieji pasijuto tikrais aktoriais, talentingai ir įspūdingai perteikė Jėzaus gimimo nuotaiką. Po puikaus vaidinimo tėvai vaikams paruošė skanių vaišių. Visiems auklėtiniams bei jų tėveliams linkime gražių švenčių, tegul jie pripildo širdį šiluma, džiaugsmu ir meile, o Naujieji metai tegul atneša svajonių išsipildymą, optimizmą, tikėjimą, laimę ir sveikatą.

Parengiamosios grupės auklėtoja Marina Naumova