Kalėdos gimnazijoje

Gruodžio 22 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai paruošė tėvams ir svečiams Kalėdinį vaidinimą, kuris apgaubė visus šventine nuotaika. Kalėdinio vaidinimo tikslas – priartinti biblijines asmenybes ir Kūdikėlio Jėzaus gimimo aplinkybes. Mokiniai sukūrė tokią ypatingą nuotaiką, kuri skleidė šventinę šilumą ir jaukumą, priminė kalėdinius papročius ir tradicijas. Muzika, aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai perkėlė žiūrovus į Jėzaus gimimo realijas. Po vaidinimo gimnazijos direktorė Veslava Voinič ir kunigas Arūnas Mitkevičius linkėjo visiems gražių švenčių. Vėliau klasių vadovai su savo auklėtiniais ir jų tėvais susitiko klasėse siauresniame rate pokalbiams ir vaišėms.

Pradinių klasių mokytoja Tatjana Liachovič