Vilniaus rajono 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

Sausio 23 dieną Mickūnų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono 9 – 10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas, kuriame dalyvavo 41 mokinys iš 28 pagrindinių mokyklų ir gimnazijų.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba ir šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti mokinių bendradarbiavimą panaudojant kalbinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai.
Mokiniai atliko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro atsiųstas užduotis (raštu ir žodžiu). Jų žinias vertino organizavimo ir vertinimo komisija.
Mūsų gimnazijai atstovavo II G kl. mokinės Paulina Mackevič (27 taškai iš 30 galimų) ir Agnieška Kovalevska (24 taškai). Šis puikus rezultatas užtikrino Paulinai Mackevič I vietą. Ji turės galimybę kartu su mokytoja Inga Kondratovič dalyvauti Respublikiniame šio konkurso etape, kuris vyks Palangoje kovo 20-21 dienomis.

Sveikiname konkurso dalyvę Agniešką bei

nugalėtoją Pauliną ir linkime sėkmės atstovaujant Vilniaus rajonui Palangoje!

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Kondratovič