Susitikimas su Pasienio tarnybos atstovais

2020 m. sausio 8 d. mūsų mokyklos IIG-IVG kl. mokiniai kartu su klasių auklėtojomis turėjo galimybę susipažinti su pasienio kontrolės tarnybos veikla – dalyvavo susitikime su šios profesijos atstovais.

Susitikimo metu sužinojome, kad Pasienio tarnybos veikla susijusi mūsų valstybės pasienio apsauga bei Lietuvos Respublikos sienos kirtimu. Taip pat susipažinome su tarnybos darbo sąlygomis. Mokiniai sužinojo, kaip vykdomas pasienio patikrinimas ir turėjo galimybę pamatyti įvykių, susijusių su tarnybos veikla, įrašus.

Šio įdomaus bei informatyvaus susitikimo tikslas buvo supažindinti vyresniųjų klasių mokinius su dar vienos profesijos subtilybėmis bei aktualijomis, padėti apsispręsti renkantis norimą profesiją.

IIG klasės auklėtoja Ksenija Osipovič