Fizinio aktyvumo projektas ,,Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“

Projektas, kurio tikslas – skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, mūsų  gimnazijoje buvo įgyvendinamas lapkričio – gruodžio mėn. Projekte  įgyvendintos veiklos, ugdančios mokinių sveikos gyvensenos principus, akcentuota  aktyvaus gyvenimo būdo ir sveikos mitybos svarba jaunimui bei formuojami saugaus fizinio aktyvumo įgūdžiai.

Įvadinio teorinio užsiėmimo metu 8, IG – IVG klasių mokiniai buvo supažindinti su sveikos gyvensenos bei sveikos mitybos principais, o praktinių  užsiėmimų metu kartu su treneriu mokėsi rūpintis savo sveikata, aktyviai sportuoti, taisyklingai kvėpuoti bei atlikti įvairius pratimus.  Tikimės, kad išbandę  projekto veiklas, mokiniai išmoks atsirinkti sveikatai palankų maistą, saugiai sportuos, aktyviai leis laisvalaikį.

Kūno kultūros mokytojas G. Ravdo