Iki Betliejaus nėra taip toli…

Gruodžio 20 d. mūsų gimnaziją apgaubė ypatinga šventinė nuotaika, o kalėdinės popietės programa priartino stebuklingas Kalėdų šventes. Svečiai ir gimnazijos bendruomenės nariai susirinko salėje kalėdiniam pasirodymui, kurį parengė tikybos mokytoja Inesa Mackevič  ir muzikos mokytoja Olga Krasodomska. Gražiai šventiškai dekoruotoje salėje pasipuošę mokiniai vaidino, giedojo kalėdinės giesmes.

Po to vyko dalijimasis kalėdaičiu, kurį pradėjo parapijos kunigas Arūnas Mitkevičius, jis palinkėjo susirinkusiems ramybės ir laimės. Sveikinimo žodžius taip pat tarė Bezdonių miestelio seniūnas Michal Jančevski ir gimnazijos direktorė Veslava Voinič. Direktorė mokiniams įteikė diplomus už I trimestro mokymosi rezultatus bei dalyvavimą konkursuose.

Vėliau visi svečiai susirinko prie kalėdinio stalo, kur jaukioje atmosferoje ragavo tradicinių patiekalų. Kalėdinės giesmės ir kalėdaitis šią ypatingą akimirką sujungė visų mintis ir širdis.

Inesa Mackevič