Užsiėmimas „Menas akmens amžiuje“

Gruodžio 17 d. mūsų gimnazijos 3-4 klasių mokiniai Lietuvos nacionaliniame muziejuje Lietuvos proistorės ekspozicijoje turėjo edukacinį užsiėmimą „Menas akmens amžiuje“, kurio tikslas buvo sužadinti mokinių smalsumą, norą tyrinėti ir perprasti senųjų daiktų, reiškinių paslaptis, patirti atradimo džiaugsmą, ugdyti naują kultūros vartotoją.

Mokiniai eksponatų pagalba susipažino su akmens amžiumi, sužinojo, kokius įrankius dažniausiai tada naudojo žmonės, kokius turėjo papuošalus, gintaro bei keramikos dirbinius, kokių meniškų apraiškų juose galima atrasti. Vėliau kiekvienas mokinys iš molio galėjo nusilipdyti kokį nors daiktą ir jį papuošti.

Po užsiėmimo mokiniai nuvyko į kalėdinę Katedros aikštę, kur pasivažinėjo kalėdiniu traukinuku, pasigrožėjo gražiausia Europoje kalėdine egle. Išvyka visiems labai patiko, mokiniai turiningai ir linksmai leido laiką.

Pradinio ugdymo mokytoja Liudmila Latyševič