Netradicinė pamoka švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“

Lapkričio 22 dieną Vilniaus parodų ir kongresų rūmuose „Liktexpo“ vyko 9-oji švietimo inovacijų paroda „Mokykla be sienų“, kurioje mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę iš arti pamatyti, išgirsti bei išmėginti įvairiausias švietimo pasauliui siūlomas naujoves.  Parodos pradžioje sveikinimo  žodžiu į visus susirinkusius kreipėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, kviesdamas mokytis su visais ir iš visų. Parodoje vyko renginiai mokytojams, mokyklų vadovams, mokiniams ir jų tėvams. Buvo gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos. Didžiausio mūsų gimnazijos mokinių dėmesio sulaukė Mokinių mokslinių tyrimų mugė bei skirtingų tematikų laboratorijos, skirtos tiriamajai ir kūrybinei veiklai populiarinti.

Lietuvių kalbos mokytoja A. Rynkun