Edukacinė išvyka į Vilniaus zoologijos sodą

Spalio 22 d. mūsų gimnazijos 6-7 klasių mokiniai pasinaudojo „Kultūros paso“ programa ir išvyko į edukacinę pamoką Vilniaus zoologijos parke. Ten mus sutiko gidas, kuris labai įdomiai papasakojo apie kiekvieną  šios vietos gyventoją. Zoologijos sodas, nors ir nedidelis, bet labai netipiškas ir sukuriantis naminę atmosferą. Ypač didelį įspūdį mokiniams paliko linksmieji lemūrai ir beždžionės, laisvai keliaujantys po visus savo namus. Nemažiau pozityvių emocijų sukėlė galimybė paliesti gyvates, rankose palaikyti įvairiausius vabalus, įeiti į patalpą su šikšnosparniais ir papūgomis, paglostyti meilius triušiukus. Mokiniai, patenkinti, pilni emocijų ir pasipildę savo žinias apie gyvūnus, grįžo namo.

7 klasės auklėtoja Justyna Dacevič