Rajoninis Adomo Mickevičiaus skaitovų konkursas „Kresy 2019“

Spalio 22 d. mūsų gimnazijoje vyko Rajoninis Adomo Mickevičiaus skaitovų konkursas „Kresy 2019“, į kurį susirinko lenkų poezijos mylėtojai. Mūsų gimnazijai atstovavo mokinės Daria Paknytė (1kl.), Polina Auziak (1 kl.) ir Brigita Čaplinska (5 kl.).

Renginį pradėjo mūsų gimnazijos mokiniai Julijaus Slovackio dramos „Balladyna“ ištraukos inscenizacija, o daina pagal Adomo Mickevičiaus baladės „Svitezietė“ žodžius apgaubė lyrine nuotaika susirinkusius svečius. Konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Veslava Voinič ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Janina Klimaševska.

Konkurse dalyvavo 71 dalyvis, iš kurių buvo išrinkti geriausieji, kurie atstovaus Vilniaus rajonui respublikiniame konkurso „Kresy 2019“ etape. Jis įvyks lapkričio 8 dieną Vilniaus Lenkų kultūros namuose. Džiaugiamės, kad tarp nugalėtojų yra ir mūsų gimnazijos 1 klasės mokinė Darija Paknytė.

Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Lenkų kalbos mokytojos A. Maciulevič ir E. Klimaševska