Projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone” apibendrinamasis renginys

Rugsėjo 17 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone” baigiamajame renginyje. Šis projektas startavo praeitais mokslo metais, o vainikavo jį gana sunkus „protmūšis” apimantys klausimus apie istoriją, biologiją ir pirmąją pagalbą. Tarp 18 Vilniaus regiono mokyklų mūsų mokiniai Dominika Uvarova – grupės vadovė, Paulina Gudanec, Vanesa Zajančkovska, Dominika Dubicka, Greta Mežanec, Robert Kovalevski, Daniel Lavinskij, Miroslav Karpovič, Modestas Miškis ir Dariuš Žukovski pademonstravo puikius rezultatus iškovodami garbingą trečiąją vietą.

Sveikiname nugalėtojus! Mes labai didžiuojamės, kad turime tokių nuostabių mokinių.

Biologijos mokytoja Jolanta Šemienė