Miniolimpiada z języka angielskiego „Yes I can”

14 maja bieżącego roku uczniowie 5 klasy naszego gimnazjum Dawid Lachowicz i Daniel Aszkiełowicz brali udział w Miniolimpiadzie z języka angielskiego „Yes I can”, która odbyła się w Gimnazjum Giedymina w Niemenczynie. Uczniowie wykazali dobre wyniki oraz mieli świetną okazję jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę językową. Dzieci także mieli unikalną możliwość wypróbować współczesny plac zabaw „Lü“. Jest to przestrzeń, w realnym czasie reagująca na działania i współpracę ludzi w niej będących. Wykorzystując informację, otrzymywaną z 3D kamery, projekcja na ścianie staje się ogromną interaktywną tablicą. Uczniowie zostali zachwyceni aktywną przerwą.

Bardzo się cieszymy z wyników naszych uczniów oraz życzymy sukcesów w następujących konkursach!

Nauczycielka języka angielskiego Justyna Dacewicz