Netradicinė pamoka apie internetą

Kovo mėnesį 1-5 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje apie internetą. Pamokos pradžioje dramos būrelis „Skrzat”, kuriam vadodauja Edita Klimaševskaja, parodė vaidinimą „Facebook”. Šis vaidinimas palietė itin aktualią šiuolaikiniam jaunimui temą – bendravimą socialinių tinklų pagalba. Vaikai ir jaunimas taip įsitraukia į virtualų pasaulį, kad pamirštą apie galimybę bendrauti gyvai.

Po vaidinimo 1-5 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Interneto ekspertai”. Tam, kad laimėtų, dalyviai turėjo atsakyti, kaip teisingai pasielgti konkrečioje situacijoje ar galima susitikti su „draugu” iš interneto, kokios infromacijos apie save negalima pateikti, kada pranešti suaugusiems apie nerimą keliančius dalykus. Džiugu, kad tie klausimai nebuvo sunkūs ir mokiniai žinojo teisingus atsakymus.

Informacinių technologijų mokytoja Regina Dubicka

Dramos būrelio vadovė Edita Klimaševskaja