Respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 klasių mokiniams rajoninis etapas

Kovo 5 dieną gimnazijoje vyko anglų kalbos konkurso 9-10 klasių mokiniams rajoninis etapas. Į konkursą atvyko 42 dalyviai iš 28 rajono mokyklų. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba ir šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti mokinių bendradarbiavimą panaudojant jų kalbinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai. Mokiniai atliko užduotis raštu ir žodžiu. Po trumpo video pristatymo peržiūros mokiniai dalinosi savo mintimis kurdami internetinio puslapio straipsnį. Vėliau vertinimo komisijai pristatė savo požiūrį į įvairių žinomų žmonių pasisakymus bei bendravo poromis. Kol mokiniai atliko rašymo užduotį, mokytojams buvo pristatyta DofE programa. Pristatymą paruošė DofE programos koordinatorė Lietuvoje Živilė Sakalauskienė.

Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Anglų kalbos mokytojos Justyna Dacevič ir Inga Kondratovič