Vasario 16-toji – Lietuvos Valstybės Atkūrimo Diena

Vasario 15 d. mūsų gimnazijoje minėjome Lietuvos Valstybės Atkūrimo Dieną. Istorijos mokytojos papasakojo apie Nepriklausomybės Akto paskelbimo aplinkybes bei įdomesnius faktus. Buvo paskelbta akcija ,,Aš – tai Lietuva, Lietuva – tai aš“. Šios akcijos simboliu pasirinkta Lietuvos vėlavos spalvų juosta, kurią mokiniai užsirišo ant rankos.

Dailės mokytoja inicijavo akciją ,,Pasveikinkime Lietuvą“, kurios metu mokiniai iš spalvoto popieriaus iškarpė savo rankų atspaudus ir jais papuošė gimnazijos langus.

Tradiciškai prieš vasario 16 d. šventę mūsų gimnazijoje startuoja projektas ,,Ką žinai apie Lietuvą?“. Projekto programoje numatyta daug įdomios veiklos bei užsakytos edukacinės išvykos į LR Seimą, televizijos bokštą bei Okupacijos ir laisvės kovų muziejų.

Istorijos mokytoja Kenija Osipovič