Paroda „STUDIJOS 2019“

Vasario mėnesio 7 – 9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje vykstančią tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2019“ penktadienį (vasario 8 d.) aplankė mūsų gimnazijos IIG-IVG klasių mokiniai ir mokytojos. Parodos metu moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos ir užsienio universitetų, kolegijų bei profesinių mokyklų siūlomomis studijų programomis bei stojimo taisyklėmis, buvo konsultuojami aktualiais mokslo bei studijų klausimais.

Paroda „Studijos 2019“ gimnazijos mokiniams ir mokytojoms paliko neužmirštamą įspūdį. Gimnazistai, po įdomiai ir prasmingai praleisto laiko, kupini pozityvių emocijų bei pasirengę rimtiems mokslams, grįžo namo.

Justyna Dacevič