Senelių šventės akimirkos

Šių metų vasario 7 d. gimnazijoje vyko Senelių šventė – visada  ilgai lauktas jau tradicija tapęs renginys, į kurį gimnazijos aktų salėje susirinko mokinių močiutės bei seneliai.

Koncerto pradžioje dramos būrelio „Skrzat“ aktoriai pristatė vaidinimą „Pelenė“ (vadovė Liudmila Latyševič). Vėliau mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo ir šoko. Renginio metu taip pat pasirodė grupė „Melodija“, kuriai vadovauja Olga Krasodomska. Šie pasirodymai šventiškai nuteikė žiūrovus, kurie negailėjo aplodismentų, senelių veidus papuošė šypsenos, o akyse galima buvo įžvelgti vaikystės prisiminimų kibirkštėles. Svečius taip pat pasveikino gimnazijos direktorė Veslava Voinič ir Bezdonių miestelio seniūnas Michal Jančevski.

Šventinio koncerto pabaigoje anūkai įteikė seneliams savo rankomis pagamintas gėles, sugiedojo „Ilgiausių metų“. Susitikimas vyko jaukioje atmosferoje, seneliai po koncerto labai dėkojo savo anūkams ir organizatoriams už puikiai praleistą laiką.

Edita Klimaševska