Tarptautinio projekto „Patriotyczne Impresje” baigiamasis renginys Čenstakavos mieste

Gimnazijoje, minint 100-ąsias Lenkijos nepriklausomybės metines, nuo 2017 m. lapkričio mėn.  buvo įgyvendinamas tarptautinis projektas ,,Patriotyczne Impresje”.  Šis projektas buvo  vykdomas keliais etapais, kurių metu mokiniai turėjo atlikti skirtingas veiklas. Mūsų gimnazijoje projektą koordinavo muzikos mokytoja Olga Krasodomska.

Šių metų lapkričio 3-6 d.  šeši mūsų gimnazijos 7, I ir IIG klasių mokiniai, kartu su kitais mokiniais iš Šalčininkų ir Vilniaus rajonų, dalyvavo baigiamajame renginyje, vykusiame Čenstakavos mieste. Pagal apsilankymo Čenstakovoje programą, turėjome galimybę dalyvauti patriotinėje eisenoje, skirtoje paminėti Čenstakavos išlaisvinimo dieną. Taip pat lankėmės mūsų gimnazijos projekto partnerės pagrindinėje mokykloje Nr. 52.

Baigiamajame tarptautinio projekto ,,Patriotyczne Impresje“ renginyje mūsų gimnazijos mokiniai, kartu su pagrindinės mokyklos Nr. 52 choru, atkliko kelias patriotines dainas.

Dėkojame visiems projekto iniciatoriams, organizatoriams bei dalyviams už puikiai praleistą laiką ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo.

Lilija Gajevska