Akcija „Būk saugus, mokiny!”

Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Būk saugus, mokiny!“. Tą dieną pas mus atvyko Aidas Klimas  – Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspekcijos vyresnysis inspektorius, kuris parodė vaikams edukacinius filmukus apie tai, kaip reikia elgtis gaisro metu, dėl ko kyla gaisrai, kaip reaguoti pastebėję ugnį. Mokiniai diskutavo apie tai, nuo ko gali kilti gaisras, kaip nuo jo apsisaugoti, prisiminė edukacinę išvyką į Nemenčinės priešgaisrinę tarnybą.

Po to vyresnysis inspektorius parodė mokiniams dūmų detektorius, paaiškino, kam jie reikalingi. Dauguma mokinių patikino, kad tokius jau turi namuose. Vaikai taip pat priminė, kad nelaimės atveju reikia skambinti numeriu 112, ponas A. Klimas paaiškino, kaip reikia kalbėti ir atsakinėti į pareigūnų klausimus. Pabaigoje vyresnysis inspektorius padovanojo vaikams dėlionę ir liniuotes. Dėkojame už galimybę dalyvauti tokioje akcijoje, tikimės, kad tai padės vaikams geriau pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu.

Pradinio ugdymo mokytoja Franciška Jankovska