„Kaip matau Lenkiją?”

Lapkričio 8 dieną pradinių klasių mokiniai turėjo renginį „Kaip matau Lenkiją?“, skirtą Lenkijos nepriklausomybės 100-ųjų metinių minėjimui, į kurį pakvietėme Bezdonių vaikų darželio parengiamosios grupės auklėtinius.

Šventę pradėjome patriotine daina, o vėliau vyko konkursas, kurio metu kiekviena dalyvių komanda gavo įvairiausias užduotis: jauniausieji spalvino Lenkijos vėliavą, rinko dėlionę – herbą, o vyresnieji turėjo atsakyti į klausimus apie Lenkijos valstybę. Nors užduotys nebuvo iš lengviausių – mokiniai atliko jas greitai ir teisingai.

Kita užduotis buvo ypač įdomi, nes vaikai Lenkijos žemėlapyje turėjo pažymėti nurodytas vietas, susijusias su įžymiais žmonėmis, istorija, architektūra. Ši užduotis jiems sekėsi labai gerai. Komisija paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus, o pabaigoje visi linksminosi žaisdami muzikinius žaidimus.

Manau, tokie renginiai yra labai reikšmingi ugdant vaikų tautinę savimonę ir pilietiškumą.

Ana Fedorovič