Meninio skaitymo konkursas

Spalio 16 d. mūsų gimnazijoje vyko lenkų kalbos meninio skaitymo konkurso „Kresy 2018“ zoninis etapas. Ta proga pas mus atvažiavo svečiai iš Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos, Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos, Eitminiškių pagrindinės mokyklos ir Visalaukės mokyklos – daugiafunkcinio centro. Jaunuosius skaitovus vertino komisija, kuri išrinko geriausius. Jie turės garbę atstovauti nemenčinės zonai rajoniniame konkurso etape.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Jemeljan Paknys (2 kl.), Brigita Čaplinska ir Taisija Auziak (4 kl.), David Liachovič (5 kl.), Kamilija Voinič ir Joana Dacevič (7 kl.), Paulina Mackevič ir Agneška Kovalevska (IG kl.). Į kitą etapą pateko Brigita iš 4 klasės, Joana iš 7 klasės ir Agneška iš IG klasės. Linkime merginoms sėkmės rajoniniame etape.

Lenkų kalbos mokytoja Ana Maciulevič