Istorijos pamoka muziejuje

Balandžio 11 d. IG ir IIG klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę Vilniuje.

Lietuvos Respublikos Prezidentūros rūmuose 2016 m. kovo 10 d. buvo atidarytas žinių apie valstybę centras. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti parodą „Nepamirštama ateitis: Lietuvos tūkstantmečio vizijos“. Tai buvo nuostabi kelionė, kurios metu naujųjų technologijų dėka mokiniai turėjo galimybę pamatyti praėjusio šimtmečio Lietuvos vizijas ir idėjas. Vėliau lankėmės Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, grožėjomės įvairiais saugomais eksponatais nuo akmens amžiaus iki šiandien, vaizduojančiais valstybės istoriją bei kultūrinį paveldą. Mokinius ypač sudomino etnografinė kolekcija: buitinė technika, tautinė apranga, gintaro ir keramikos gaminiai. Kelionė buvo labai vertinga, įdomi, kupina naujų įspūdžių ir potyrių.

Istorijos mokytoja Ksenija Osipovič ir

Lenkų kalbos mokytoja Edita Klimaševka