Šviesoforo varžybos

Kiekvieną pavasarį pradinių klasių mokiniams yra organizuojamas konkursas apie saugųjį eismą keliuose „Šviesoforas“.  Jo metu mokiniai mokosi saugaus eismo taisyklių, įsisąmonina,  kad tų taisyklių reikia laikytis, mokosi praktiškai elgtis kelyje, pvz. pereiti per pėsčiųjų perėją.

Šiais metais mūsų gimnazijos 4 asmenų komanda nuvažiavo į Sužionių pagrindinę mokyklą, kur vyko konkurso „Šviesoforas“ zoninis etapas. Komanda, kurios sudėtyje buvo Agata Dubicka, Airon Martusevič, Daniel Aškelovič bei kapitonė Brigita Čaplinska, garbingai atstovavo mūsų gimnazijai ir laimėjo antrą vietą vos vienu tašku pralaimėjus komandai iš Nemenčinės.

Organizatoriai ir policijos pareigūnai  apdovanojo nugalėtojus diplomais ir dovanomis, taip paragindami mokinius ir ateityje dalyvauti tokiuose konkursuose.                                                                                                                                       Ana Fedorovič