XXIX Lietuvos mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada

Kovo 15 – 16 dienomis Lietuvos edukologiniame universitete vyko XXIX Lietuvos mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, kurioje Vilniaus rajonui atstovavo IV G klasės mokinys Deivid Gudanec. Pirmą dieną Deivid rašė samprotavimo rašinį ir svarstė, ar vienas žmogus gali pakeisti pasaulį, o antrą dieną pristatė komisijai temas apie lenkų kalbos kilmę ir lenkų literatūros pradžią viduramžio epochoje.

Kovo 17 dieną vyko baigiamasis renginys, į kurį susirinko daug garbingų svečių, tarp jų Lenkijos Senato pirmininkas Stanislav Karčevski, LR Seimo nariai, LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, Lenkijos ambasados Lietuvoje atstovai, Vilniaus bei rajonų savivaldybių atstovai.

Vertinimo komisija paskelbė 10 mokinių sąrašą, tarp kurių buvo ir Deivid Gudanec. Dabar jis su kitais mokiniais atstovaus Lietuvai Lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje Varšuvoje. Nuoširdžiausi sveikinimai Deividui, ačiū jam už darbą bei pastangas ruošiantis olimpiadai ir sėkmės kitame etape.

Lenkų kalbos mokytoja Ana Maciulevič