Pamoka bibliotekoje „Susipažink su knyga”

Kovo 5 ir 7 dienomis 3 bei 4 klasės mokiniai turėjo netradicinę pamoką gimnazijos bibliotekoje. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su knygos įrišimo procesu, sužinojo, iš kokių elementų ji sudaroma. Ypač daug emocijų sukėlė prezentacija, kuri mokiniams suteikė daug naujos ir vertingos informacijos.

Po to mokiniai turėjo užsiėmimus grupėse: jie turėjo išspręsti kryžiažodį ir sužinojo paslėptą atsakymą – „KNYGA“, vėliau patys tapo autoriais ir sukūrė savo knygos viršelį ir pavadinimą, iš kurių sudarė plakatą.

Apibendrinant pamoką, mokiniai teigė, kad knygos padeda lavinti kalbą ir turtinti žodyną, knyga atveria mums pasaulio paslaptis, visi sutiko, kad tai draugas, kuris niekada neišduos. Pamokos pabaigoje vaikai gavo dovanų – knygas, kurias finansavo mūsų partneriai iš Lenkijos.

Bibliotekininkė Justyna Šumska