“Mūsų noras duoti – gyvūnų šansas gyventi”

Gruodžio 7 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi Rasa Griškevičiūtė. Ji vedė paskaitą, kurios metu  vaikai išmoko suprasti gyvūnų poreikius, kūno kalbą, įgavo vertingos praktinės patirties kaip saugiai bendrauti su šunimis, įgijo daugiau žinių ir motyvacijos tapti savanoriais ir sulaukus 16 metų prisijungti prie „Lesės“ veiklos.

O artėjant gražiausioms metų šventėms, IIG klasės mokinai su auklėtoja, kvietė nelikti abejingus visus mokytojus, auklėtojus ir jų auklėtinius ir prisijungti prie gimnazijoje vyksiančios akcijos „Duok penkis“, kuri vyko gruodžio 11 – 22 dienomis.

Mokiniai dalinosi apklotais, gyvūnėlių žaislais, dubenėliais, maistu ir skanėstais. Akcijos metu visi surinkti paaukojimai bus perduoti „Lesės“ gyvūnų globos organizacijai Vilniuje.

IIG klasės mokiniai ir auklėtoja Renata Urbanovič