Tarptautinis matematikos konkursas „Per pasaulį su matematika”

Jau ketvirtą kartą mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame konkurse „Per pasaulį su matematika”, kurį organizuoja Lenkijos asociacijos Mokytojų bendrijos rengimo centras ir Olštyno Varmijos ir Mozūrijos universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas.

Konkurso tikslas – mokinių matematikos žinių gilinimas, matematinių gabumų bei savarankiškumo, kūrybinio, loginio mąstymo vystymas, matematinių žinių taikymas gyvenimiškose situacijose, matematikos populiarinimas. Konkurso dalyviai – 10-13 metų mokiniai.

Šiais metais I etapo nugalėtoja Lietuvoje tapo mūsų gimnazijos 8 klasės mokinė Agnieška Kovalevska ir tuo pačiu pateko į konkurso II etapą, kuris vyko spalio 8-14 dienomis Ostrudoje Lenkijoje. II etape Agnieška vėl nugalėjo ir laimėjo I vietą.

Sveikiname ir linkime daugiau pasiekimų moksluose!

Matematikos mokytoja Regina Dubicka