Ji – brangiausias žmogus kiekvienam vaikui…

Gegužės 11 dieną Motinos dienos proga mūsų gimnazijoje vyko koncertas. Mokiniai pakvietė į šventę savo mamas, kurias linksmino įvairiais pasirodymais. Gimnazijos direktorė Veslava Voinič pradėdama šventinę programą pasveikino susirinkusius, mamoms palinkėjo sveikatos, šeimyninės laimės, daug šypsenų ir džiaugsmo.

Gimnazijos choras linksmino susirinkusius savo dainomis, dėkojo mamoms už meilę ir rūpestį. Šokėjai labai paįvairino programą savo įspūdingais kostiumais: buvo ir tautinių šokių, ir piratų su kardais, ir egzotiškų šokėjų su vėduoklėmis. 5 klasės mokiniai pirmą kartą scenoje pasirodė su fleitomis.

Vyresniųjų klasių mokinių surengto vaidinimo metu sužinojome Velniūkštės, kuri norėjo tapti gera, istoriją. Ji nuėjo net iki dangaus, kad išlaikytų egzaminą ir taptų angelu. Pabaigai sujaudintos iki ašarų mamos gavo vaikų paruoštas dovanėles ir dar ilgai aplodismentais dėkojo organizatoriams už šventę.

Ana Maciulevič