Anglų kalbos mini-olimpiada

Gegužės 3 d. mūsų mokyklos 6 klasės mokinys Artur Kondratovič ir 5 klasės mokinys Daniel Maciulevič kartu su anglų kalbos mokytoja Inga Kondratovič dalyvavo Nemenčinės metodinio centro 5-6 klasių anglų kalbos mini-olimpiados konkurse „My English“, kuris vyko Visalukės mokykloje-daugiafunkciniame centre. 10 metodiniam centrui priklausančių mokyklų mokiniai turėjo atlikti įvairias klausymo, skaitymo, rašymo užduotis. Mūsų mokinys Daniel Maciulevič užėmė garbingą prizinę III vietą. Visi konkurso dalyviai buvo iškilmingai sutikti ir pavaišinti šeimininkaujančios mokyklos mokinių ir mokytojų. Pavargę, bet laimingi mokiniai grįžo į savo mokyklas apdovanoti dalyvių sertifikatais, knygelėmis ir šokoladiniais medaliais.

Anglų kalbos mokytoja-metodininkė Inga Kondratovič