„Możemy odnieść sukces”

30 maja uczniowie naszego gimnazjum brali udział w imprezie  „Możemy odnieść sukces”, która odbyła się w gimnazjum „Aušros“ w Kowalczukach. Podczas spotkania uczniowie przedstawiali swoją drogę do sukcesu lub też mówili o znanych ludziach, którzy pokonując szereg trudności realizowali swoje marzenia.
Wszystkich zebranych zachęcił do refleksji, nawet zainspirował do działania, Artur Bolyczewas, który urodził się z dziecięcym cerebralnym paraliżem, ale mimo pewnych ograniczeń  wiele osiągnął w swoim  życiu. Artur jest sportowcem – kulturystą, ubiegał się o uczestnictwo w paraolimpiadzie. Kilka razy  ulepszał rekordy Litwy w biegu, jednak mimo uszkodzeń musiał zrezygnować z sportu.
Imprezę urozmaiciły różne zadania stawiane uczestnikom, które nie tylko ulepszyły atmosferę spotkania, pomogły również nawiązać nowe znajomości, a także w ciekawy sposób pokazały uczestnikom czy w odpowiedni sposób dążą do sukcesu.

Dziękujemy organizatorom  imprezy za treściwie spędzony czas!

Agnessa Ogar