Nagrodzenie uczniów za udział w Międzynarodowym Konkursie z Języka Angielskiego KINGS

12 maja bieżącego roku uczniowie naszego gimnazjum Airida Wierzbowicz (2 kl.), Dawid Lachowicz (4 kl.) i Daniel Aszkiełowicz (4 kl.) brali udział w finale międzynarodowego konkursu z języka angielskiego KINGS, który odbył się w Wileńskim Uniwersytecie Technicznym im. Giedymina.

Uczniowie podczas konkursu osiągnęli dobry rezultat i dlatego 21 września do naszego gimnazjum zawitali przedstawiciele organizacyjnej drużyny KINGS i złożyli gratulacje dla Airidy, Dawida i Daniela. Organizatorzy podziękowali uczniom za udział i dobre rezultaty, wręczyli dyplomy, a także jeszcze raz zachęcili wszystkich do wzięcia udziału w konkursie w następnym roku.

Niezmiernie się cieszymy z wyników naszych uczniów, dziękujemy dla nich oraz dla Rodziców za wsparcie i pomóc, a uczniom życzymy sukcesów w dalszych konkursach!

Nauczycielka języka angielskiego Justyna Dacewicz