Ostatni Dzwonek dla klas początkowych

9 czerwca – dzień, na który czekali wszyscy uczniowie klas początkowych naszego gimnazjum. W ten uroczysty czwartek uczniowie wraz z rodzicami przybyli do szkoły, aby odebrać dyplomy i świadectwa. Klasa 4 szykowała się szczególnie, ponieważ właśnie dziś otrzymała pierwszy poważny dokument, jakim jest zaświadczenie ukończenia szkoły początkowej.

Uroczysta część rozpoczęła się od występu klasy 4. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki w języku polskim i angielskim, a nie zabrakło także tańców. Czwartoklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud, opiekę i miłość, którą w nich włożyli. Następnie przekazali słowo uczniom z klas młodszych, którzy życzyli samych dziesiątek w piątej klasie i dobrych nauczycieli.

Święto uwieńczyło wręczenie dyplomów, podziękowań i świadectw ukończenia szkoły początkowej. A każdy uczeń 4 klasy wypuścił w niebo balonik, symbolizujący najskrytsze marzenia.

Życzymy, aby wszystkie się spełniły!

Nauczycielka nauczania początkowego Tatiana Lachowicz