FINAŁ KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „KINGS”

W marcu oraz kwietniu miesiącach odbył się coroczny kwalifikacyjny etap konkursu z języka angielskiego KINGS, w którym uczniowie naszego gimnazjum Airida Wierzbowicz (2 kl.), Dawid Lachowicz (4 kl.) i Daniel Aszkiełowicz (4 kl.) wzięli udział.

Uczniowie, po wykonaniu kwalifikacyjnych zadań u nas w gimnazjum oraz po wykazaniu bardzo dobrych wyników (Airida -100%, Dawid i Daniel – po 97%), otrzymali zaproszenie do finału konkursu.

Finał odbył się 12 maja w Wileńskim Uniwersytecie Technicznym im. Giedymina, gdzie uczniowie pokazali dobry rezultat, poszerzyli wiedzę językową oraz bardzo dobrze spędzili czas.

Niezmiernie się cieszymy z wyników naszych uczniów oraz życzymy powodzenia w innych konkursach!

Nauczycielka języka angielskiego Justyna Dacewicz