Od pierwszaka do maturzysty

Życie płynie wartko. Od roku 2005 do roku 2017 upłynęło 12 lat, niby niedużo. Lecz, jeśli policzymy, ile dni, godzin, chwil zleciało, odkąd byliśmy w pierwszej klasie, to tego trochę się uzbiera. Od pożegnania ze szkołą dzieli natomiast mniej niż 100 dni.

W przyozdobionej auli szkolnej zebrali się nauczyciele, rodzice, koledzy oraz absolwenci ubiegłych lat. Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor przecięciem wstęgi symbolizującej drogę w szeroki świat. Swym pięknym programem artystycznym dziękowaliśmy nauczycielom, wychowawcom i rodzicom. Piosenki, tańce oraz filmiki przypomniały życie szkolne z lat wcześniejszych.

Młodsi koledzy z klasy IIIG przedstawili humorystyczne scenki. Maturzystom wręczyli kalendarz z mądrościami życiowymi na następnych 100 dni. W zamian otrzymali testament, którego zasad będą przytrzymywać się w następnym roku, kiedy zostaną gospodarzami szkoły.

Ten wieczór na zawsze pozostanie w  pamięci nas wszystkich.

Maturzyści